Szanowni Uczniowie i Absolwenci!

Osoby, które złożyły deklaracje przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 w kwalifikacjach dwuliterowych!
W związku z sytuacją epidemiczną Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie umożliwiła wycofanie deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie uczniom i absolwentom, którzy złożyli je na sesję styczeń - luty 2021.
Jeśli zdający zamierza wycofać swoją deklarację przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2021, proszę, aby do czwartku 12 listopada 2020 do godziny 20:00 przysłał maila przez e-dziennik do kierownika szkolenia praktycznego, pana Karola Niemczynowicza - oświadczenie o następującej treści:
 "Zamierzam wycofać deklarację przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 w kwalifikacji (podać oznaczenie kwalifikacji)."Uczeń podpisuje się pod treścią i wpisuje klasę. W temacie maila koniecznie wpisuje: "Wycofuję deklarację".
Uczniowie i absolwenci, którzy wycofają deklaracje, będą mogli przystąpić do egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2021 (oczywiście po ponownym złożeniu deklaracji w przewidzianym dla kolejnej sesji terminie).
Jeśli zdający nie zamierza wycofać deklaracji - NIE PODEJMUJE W TYM CELU ŻADNYCH DZIAŁAŃ (nie wysyła maila).
W przypadku absolwentów maila o wycofaniu deklaracji proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.