21 edycja Dnia Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych

ZSGE > Aktualności > 21 edycja Dnia Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych

21 edycja Dnia Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica odbyła się 20 marca 2024 r. Koordynatorem programu była Pani Dorota Wrzesińska. Jest to ogólnopolski program Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Dzień Przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Serdeczne podziękowania dla: Kramp Sp. z o.o. w Modle Królewskiej, Mercedes-Benz Auto Partner J. i A. Garcarek - oddział Konin, Komenda Miejska Policji w Koninie, ZUS Inspektorat w  Koninie, Starostwo Powiatowe w Koninie, Kino Helios, Urząd Gminy w Kramsku, Państwowa Straż Pożarna w Koninie, Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie, Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, Urząd Miasta i Gminy w Kleczewie, Bank Credit Agricole – Placówka Bankowa ul. Chopina w Koninie, Powiatowy Urząd Pracy w Koninie, PIFE Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie za współpracę i umożliwienie odbycia jednodniowej wizyty,  weryfikującej plany edukacyjne oraz wyobrażenia o danym zawodzie.