Szanowni Uczniowie i Absolwenci!

ZSGE > Aktualności > Szanowni Uczniowie i Absolwenci!
szkoła

Osoby, które złożyły deklaracje przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 w kwalifikacjach dwuliterowych!

W związku z sytuacją epidemiczną Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie umożliwiła wycofanie deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie uczniom i absolwentom, którzy złożyli je na sesję styczeń - luty 2021. Jeśli zdający zamierza wycofać swoją deklarację przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji styczeń-luty 2021, proszę, aby do czwartku 12 listopada 2020 do godziny 20:00 przysłał maila przez e-dziennik do kierownika szkolenia praktycznego, pana Karola Niemczynowicza - oświadczenie o następującej treści:

"Zamierzam wycofać deklarację przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 w kwalifikacji (podać oznaczenie kwalifikacji)." Uczeń podpisuje się pod treścią i wpisuje klasę. W temacie maila koniecznie wpisuje: "Wycofuję deklarację".

Uczniowie i absolwenci, którzy wycofają deklaracje, będą mogli przystąpić do egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2021 (oczywiście po ponownym złożeniu deklaracji w przewidzianym dla kolejnej sesji terminie).

Jeśli zdający nie zamierza wycofać deklaracji - NIE PODEJMUJE W TYM CELU ŻADNYCH DZIAŁAŃ (nie wysyła maila).

W przypadku absolwentów maila o wycofaniu deklaracji proszę kierować na adres: egzaminy@zsge.pl