Organizacja szkoły

Nauczyciele

ZSGE > Organizacja szkoły > Nauczyciele
Grupowe zdjęcie nauczycieli

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

Łuczyńska Krystyna

Niemczynowicz Karol

Buda Izabela

Chęcińska Izabela

Chęciński Józef

Chlebowski Wojciech

Cichocka Beata

Ciesielczyk Mariusz

Dawid Andrzej

Dunaj Robert

Kaczmarek Jacek

Kamiński Adam

Kępara Arkadiusz

Kozłowska Justyna

Krzymiński Paweł

Lipska Ewa

Mijalski Jerzy

Nierychły Andrzej

Paluszyński Piotr

Papis Jacek

Przybylski Arkadiusz

Sękowski Adrian

Strzeliński Andrzej

Szurgot Michał

Szymczak Sławomir

Śniegocki Bogdan

Woźniak Marta

Wrzaskowska Urszula

Wrzesińska Dorota

Zajdel Arkadiusz

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Kamiński Janusz

Bryl Waldemar

Przybylska Urszula

Andrzejczak Piotr

Antoniak Przemysław

Baniecka Sylwia

Barancewicz-Kaszubowska Beata

Biadasiewicz Arleta

Bielińska-Spodobalska Justyna

Bober Barbara

Burakowska Anna

Chmielewska Marlena

Chojnacki Zenon

Czaja Elżbieta

Czerwczak Dawid

Czyńska Ewa

Czyściecka Magdalena

Gawrońska Anna

Gotowała Małgorzata

Gradowski Marcin

Grochocińska Agnieszka

Grzelak-Lewandowska Małgorzata

Hopen Leszek

Hryniuk Małgorzata

Jakubowicz Krystyna

Jankowski Miłosz

Jasińska Alicja

Jaszczak Roman

Jeńć Magdalena

Jurczak Radosław

Kacprzak Izabela

Kaliszewska Emilia

Karmowski Marek

Klauze-Mroczyńska Renata

Klyszcz Jerzy

Kościelniak-Rychlik Sylwia

Kubacka Magdalena

Kucner Radosław

Lenard Elżbieta

Lesień Ewa

Lewandowska Magdalena

Lipska Ewa

Łusiaczyk Wioletta

Maciuszek-Ryznar Ludmiła

Majewska Anna

Malak-Chmielewska Joanna

Marszał Beata

Mazgajczyk Adam

Mikołajczyk Karolina

Nowak Małgorzata

Nowinowski Dariusz

Nurzyńska Agnieszka

Pacześna Kamila

Pakulska Natalia

Papis Ewa

Pigulska Agata

Piguła Tomasz

Poturała Wioletta

Przybylski Arkadiusz

Pudlewska Iwona

Rak Joanna

Ramecka Iwona

Roszak Arkadiusz

Rudzki Kamil

Sałata Sandra Katarzyna

Sienkiewicz Karolina

Sobczak Wojciech

Spera Magdalena

Sztylka Łukasz Paweł

Szymanowska Karolina

Szymańska Magdalena

Szymańska Urszula

Śniegowska-Szmaj Agnieszka

Trzusło Agnieszka

Tylkowska Monika

Urbaniak Krzysztof

Waligóra Ewa

Wesołowska Marzena

Wiatrowska-Pers Maria

Wlazło Beata

Wrzesiński Radosław

Wyrwa Beata

Zajdel Arkadiusz

Żurański Robert