O szkole

Partnerzy szkoły

ZSGE > O szkole > Partnerzy szkoły

Europoles

Uczniowie z zasadniczej szkoły zawodowej odbywają w firmie zajęcia praktyczne w zawodzie monter mechatronik, natomiast miesięczne praktyki zawodowe realizują uczniowie z klas technikum w zawodzie technik mechatronik. Praktyczna nauka zawodu odbywa się na nowoczesnych stanowiskach produkcyjnych, w których kontrola przebiegu technologicznego oparta jest na urządzeniach mechatronicznych.

Elektrobudowa S.A.

Elektrobudowa jest nowoczesnym zakładem posiadającym stanowiska umożliwiające kształcenie w obszarze praktycznej nauki zawodu uczniów naszej szkoły w następujących zawodach: technik elektronik, technik elektryk, technik informatyk, elektryk.

Na potrzeby zakładu kształceni są uczniowie w zawodzie elektryk na poziomie zasadniczej szkoły zawodowej. Pomiędzy Elektrobudową i ZSGE została podpisana umowa patronacka obejmująca uczniów z zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie elektryk. Elektrobudowa wzbogaca techniczną bazę dydaktyczną szkoły, wyposażając stanowiska szkoleniowe w nowoczesne urządzenia wykorzystywane w procesie nauczania.

Fugo S.A.

Fugo jest firmą posiadającą warsztaty, działy kontroli technicznej oraz marketingu umożliwiające realizację praktyk zawodowych przez naszych uczniów w następujących zawodach: technik mechanik, technik elektryk, technik mechatronik , technik ekonomista. Uczniowie wykonują prace produkcyjne realizowane przez zakład, zdobywając umiejętności praktyczne oraz poznając proces i zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Program Sp.j.

W ramach współpracy z firmą uczniowie z klas technikum odbywają miesięczne praktyki zawodowe w zawodach technik elektronik i technik informatyk. W czasie procesu kształcenia uczniowie wykonują pracę związaną z systemami komputerowymi oraz uczestniczą w procesie wykonywania usług serwisowych przez Firmę.

Konrad Sp. z o. o.

W ramach współpracy z firmą uczniowie z klas technikum odbywają miesięczne praktyki zawodowe w zawodach technik elektronik i technik informatyk. W czasie procesu kształcenia uczniowie naprawiają komputery oraz urządzenia peryferyjne współpracujące z nimi oraz uczestniczą w serwisowaniu urządzeń elektronicznych instalowanych przez firmę.

Konimpex

KONIMPEX jest dużą firmą o zasięgu międzynarodowym i znaczącej pozycji na rynku. W firmie odbywają miesięczną praktykę zawodową uczniowie klasy technikum ekonomicznego. W procesie praktyki uczniowie zapoznają się z zasadami funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz ze sposobami prowadzenia marketingu jak i również z podstawami ekonomicznego funkcjonowania nowoczesnej firmy.

HELUKABEL Polska

Firma HELUKABEL Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 r. Jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, działającego blisko 40 lat. Specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla wszystkich branż i wszelkich zastosowań.

Szeroka oferta kabli i przewodów obejmuje m.in.:

 • kable sterownicze,
 • kable do przesyłu danych,
 • przewody bezhalogenowe,
 • kable światłowodowe,
 • kable do transmisji danych,
 • kable telekomunikacyjne,
 • kable płaskie,
 • przewody odporne na temperaturę,
 • kable energetyczne,
 • kable gumowe,
 • kable spiralne.

Produkty są odporne na czynniki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur czy promieniowanie. W ofercie firmy znajduje się także szeroki asortyment osprzętu. Klienci mogą także skorzystać z usług, do których należy m.in.: metrażowanie, nadruk. Firma służy także profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów.

SEP Oddział Koniński

http://www.sep.konin.pl/

Leroy Merlin

ul. Spółdzielców 16, 62-510 Konin

https://www.leroymerlin.pl

<